Z życia szkoły

Relacja Słuchaczki Anety z wyjazdu na stypendium na kurs hiszpańskiego w Valladolid

CJO KONTAKT: najlepsi lektorzy i najlepsza szkoła językowa na planecie Ziemia :), Magda, Ewelina – moje pierwsze nauczycielki j. hiszpańskiego w Kontakcie. La Fundación de la Lengua Española z dyrektor generalną Natalią na czele, hiszpańskie nauczycielki: Marisa, Paula, wszyscy zaangażowani w projekt stypendium języka hiszpańskiego. Dziękuję za możliwość nauki w Valladolid. Wielkie ukłony dla Was za profesjonalizm, ogromną życzliwość, cudowną atmosferę w La Fundación de la Lengua Española.

Stypendium z języka hiszpańskiego w Valladolid w La Fundación de la Lengua Española to z jednej strony nauka języka, jego pięknej melodii u źródeł języka hiszpańskiego w Kastylii i Leon, a z drugiej strony możliwość bliższego poznania kultury hiszpańskiej, obcowanie z cudowną architekturą, muzyką, poznawanie tradycji związanych z hiszpańskimi świętami, spotkanie ludzi z różnych zakątków świata, świetny klimat, to również zwiedzanie Valladolid, Segovii czy Salamanki oraz smakowanie znakomitego jedzenia, wina, piwa.

Cuca: przez dwa tygodnie Twój dom był moim domem. Dziękuję za wszystko. W Twoim przytulnym domu czułam się wspaniale i swobodnie.

Moim przyjaciołom: Fran, Darya, Julie, Dudu, Chloë, Alessandra, Mateusz, Maria. Bardzo się cieszę, że mogłam być częścią „La pera limonera”, dziękuję za nasz wspólny język (¿Por qué no?, amigos no conocidos, „bromy”). Dzięki Waszej pozytywnej, młodej energii, ogromnej życzliwości i wyrozumiałości czułam się znakomicie. Przy Was wiara w ludzi to pestka:). Jesteśmy różni (napis na koszulce Dudu: we’re different), ale mamy podobne pragnienia :). Nie zapomnę naszego spotkania!

Bez wahania wszystkim polecam kursy językowe w CJO Kontakt oraz podróż językową do Valladolid.

Autor: Aneta Lis

Share: